online web builder

Silný. Pevný. Spoľahlivý.

Elektrický bicykel BESV TRB1 sa hrdo vyznačuje špičkovou kapacitou batérie 756 Wh, ktorá vám umožní pohybovať sa ako tiger s bohatou podporou energie. Jeho pokročilý dvojrúrkový rám poskytuje nielen vynikajúcu ochranu batérie, ale zároveň dáva bicyklu TRB1 vynikajúcu jazdnú výkonnosť. Vysokokvalitný elektromotor od firmy Brose poskytuje robustný výkon so spoľahlivou nemeckou kvalitou. Bezplatná aplikácia BESV Sport vám pomôže skontrolovať stav bicykla a posúdiť výkonnosť vášho zariadenia pre dokonalý zážitok z jazdy na horskom bicykli.

Nádherný Elektrobicykel pre úžasné jazdenie

Elektrický bicykel BESV TRB1 je vybavený špičkovou kapacitou batérie 756 Wh, pokročilým dvojrúrkovým rámom, vysokokvalitným elektromotorom Brose a novou aplikáciou BESV Sport s vlastnou diagnostikou a funkciami fitness. Na výber sú tri farebné prevedenia: matná čierna, modrá a žltá. Každá farba má svoj vlastný špeciálny vzhľad, ale všetky charakterizuje rovnaký prvotriedny štýl.

Pokročilý dvojrúrkový rám pre vynikajúci výkon

Funkčnosť a zdokonalená konštrukcia dvojrúrkového rámu elektrického bicykla BESV TRB1 poskytujú dostatočný priestor a vynikajúcu ochranu pre veľký akumulátor. Dvojrúrkový dizajn e-bicykla BESV TRB1 zároveň zaisťuje extrémnu tuhosť rámu, ktorý vám umožní prekonať akúkoľvek výzvu v teréne.

Mobirise

Nemecký motor pre silný a spoľahlivý výkon

Elektromotor v TRB1 výrobcu Brose je nielen najtichším motorom na trhu, ale má aj najlepší pomer výkonu a hmotnosti. Motor Brose, vyrobený v Nemecku, bol dôkladne testovaný a prepracovaný tak, aby spĺňal najprísnejšie automobilové normy a dokonale vyhovoval požiadavkám krútiaceho momentu e-bicykla BESV TRB1. .

Mobirise

Celo odpružený rám pre zdolávanie strmých horských ciest

TRB1 od BESV je vybavený systémom odpruženia Horst Link a prednou odpruženou vidlicou s posunom 140 mm. S týmto vysoko výkonným systémom odpruženia sa cyklistika na strmých horských cestách stáva ešte viac vzrušujúcim zážitkom.

Mobirise

Robustná ochrana

Dvojrúrkový rám zaisťuje vysokú bočnú tuhosť, zatiaľ čo spodný kryt poskytuje robustnú ochranu pred nárazmi lietajúcich kameňov a bahna.

Mobirise

Pomôžte svojej jazde tromi pomocnými režimami 

BESV TRB1 poskytuje asistenčné režimy od 1 do 3. Jednoducho stlačte tlačidlo, aby ste nastavili, koľko energie potrebujete. Jazda s plnou podporou a dôverou, že dostanete presne to, čo potrebujete, keď ju potrebujete.

Zvýšte svoj dojazd vďaka špičkovej batérii

Elektrický bicykel BESV TRB1 je hrdý na špičkovú výkonnosť batérie 756 Wh (36V, 21Ah) v porovnaní s hlavným eMTB, ktorý poskytuje iba 504Wh. Vďaka silnému výkonu batérie si cyklisti na horských bicykloch môžu vychutnať dlhé, náročné trasy s bohatou elektrickou pomocou. Nemusíte sa obávať prenášania druhej batérie.

Aplikácia BESV Sport s vlastnou diagnostikou a fitness funkciami

Nová bezplatná aplikácia BESV Sport ponúka offline mapu, navigáciu, dostupné oblasti, poveternostné podmienky a mnoho ďalších nových funkcií. Taktiež prichádza s fitness funkciami ako merač tepovej frekvencie a kalkulačka spálených kalórií, ktoré pomáhajú horským cyklistom preskúmať ich kondičný progres. K dispozícii je tiež vstavaný Bluetooth modul pre batériu, ktorý umožňuje aplikácii BESV Sport vzdialene monitorovať nabíjanie batérie a samo diagnostiku stavu bicykla.

Technická špecifikácia

○ Špičkový výkon batérie 756 Wh vám poskytne bohatú pomoc pri napájaní
○ Pokročilý dvojrúrkový rám dáva TRB1 extrémnu tuhosť
○ Prémiová kvalita Brose systému e-bicykla a motor vyrobený v Nemecku
○ Nová aplikácia BESV Sport s vlastnou diagnostikou stavu bicykla a fitness funkciami
○ Vysoko výkonný systém odpruženia na prekonanie náročných horských ciest
○ Dostupné v matnej čiernej, modrej a žltej farbe

Označenie Hodnota
RámHliník
Rozmery1.940 x 1.050 x 750 mm
Váha26,5 kg
FarbyMatná čierna, Modrá, Žltá
PrehadzovačkaShimano Deore XT 11S
Predná vidlicaRockShox RVL RC 140mm
Zadné odpruženieRockShox Monarch RS-MNR-RT-D2
BrzdyMagura MT4 203mm, kotúčové
SedadloKS LEV-INTEGRA 31,6mm x 342/125mm
PneumatikySchwalbe Nobby Nic 27,5“ x 2,8“
MotorBrose Drive S Mid Motor
SenzorSnímač krútiaceho momentu
Režimy pomoci3 pomocné režimy
Batéria36v, 21Ah, 756Wh
Bluetooth4.0, aplikácia BESV ( iOS / Android )
Showing entries (filtered from total entries)